Instalacje Fotowoltaiczne

logo Ewa Energis

LIDER W DOBORZE I MONTAŻU ZESTAWÓW FOTOWOLTAICZNYCH

Evaenergis.pl jest częścią grupy Krajowego Biura Wsparcia Biznesu z siedzibą w Wólce Kosowskiej. Jesteśmy dostawcą i wykonawcą instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji ekologicznego ogrzewania na rynku polskim. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone podzespoły, najlepszych na świecie producentów. Bezpośrednia współpraca z jedną z największych w Polsce firm specjalizujących się z instalacjach fotowoltaicznych, daje nam pewność, że urządzenia spełniają rygorystyczne normy krajowe i europejskie. Ponadto gwarantuje nam i naszym klientom również, że zostanie dotrzymany wieloletni, deklarowany przez Producentów okres gwarancyjny.

panel fotowoltaiczny
panel fotowoltaiczny

Jednym z najbardziej istotnych etapów montażu paneli słonecznych jest sama instalacja. W związku z tym korzystamy z usług jednego z najbardziej znanych i doświadczonych Partnerów. Hymon Energy sp. z o.o. to lider rynku fotowoltaicznego w Polsce od 2011 roku, specjalizujący się w realizacji elektrowni fotowoltaicznych. Spółka to również dystrybutor najlepszych na świecie producentów komponentów elektrowni fotowoltaicznych. Ponad 30 własnych ekip monterskich pozwala zrealizować miesięcznie ponad 700 instalacji fotowoltaicznych, zapewniając ciągłość i wysoką jakość serwisu. Mając tak wyśrubowane normy, oraz profesjonalnych partnerów biznesowych, Evaenergis.pl dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów.

DOTACJE

Ulga termomodernizacyjna. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju od 1 stycznia 2019 r. osoby fizyczne od podstawy podatku dochodowego mogą odliczyć wydatki poniesione m.in. na ogniwa fotowoltaiczne wraz z osprzętem, a także ich montaż. Odliczenie nie może przekroczyć kwoty 53 tys. zł, a kwota odliczenia nieznajdująca pokrycia w rocznym dochodzie podatnika będzie podlegać odliczeniu w kolejnych latach, nie dłużej jednak niż przez 6 lat, licząc od końca roku podatkowego, w którym poniesiono pierwszy wydatek. Podatek może zostać odliczony zarówno, gdy rozliczamy się według skali podatkowej (przy stawce 18% i 32%), jak i według podatku liniowego czy ryczałtu.

cos

Oprócz ulgi termomodernizacyjnej, od 23 lipca 2019 ogłoszona została inna, bardzo korzystna dla inwestorów dopłata dla instalacji fotowoltaicznych. „Mój prąd” to program dopłat do instalacji paneli fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych. Głównymi założeniami programu jest spełnianie restrykcyjnych norm Unii Europejskiej i obniżenie rachunków za prąd. System dopłat skierowany jest do gospodarstw domowych, w szczególności tych zlokalizowanych na terenach słabiej zurbanizowanych. Program zostanie dofinansowany z budżetu Skarbu Państwa, a kwota, jaką przeznaczono na realizację założeń w nim zawartych, to 1 mld złotych. Program nie pokryje w całości instalacji paneli fotowoltaicznych. Dofinansowanie jednej instalacji i montażu w gospodarstwie domowym wynosi maksymalnie 50% wartości inwestycji, ale kwotowo nie może przekroczyć progu 5000 zł. Dotowane będą instalacje o mocy 2–10 kW. W koszty inwestycyjne wliczają się panele, a także inwertery, okablowanie i usługa montażowa – a więc konieczne oprzyrządowanie. W przypadku większości instalacji ich koszt przekracza kwotę 10 000 zł, co oznacza, że więcej niż połowa inwestorów skorzysta z całości dotacji.

Zakres usług

 • 1

  wizyta handlowca w celu doboru instalacji oraz wyceny,

 • 2

  projektowanie instalacji fotowoltaicznych,

 • 3

  wykonywanie projektów elektrycznych,

 • 4

  dostawa materiałów pod wskazany adres,

 • 5

  kompletny montaż zestawu po stronie AC i DC przez doświadczoną grupę techniczną ze wszystkimi wymaganymi uprawnieniami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych,

 • 6

  złożenie wszystkich dokumentów i wniosków przyłączeniowych do sieci energetycznych w imieniu klienta,

 • 7

  3 letnia gwarancja na montaż wraz z serwisem pogwarancyjnym,

 • 8

  oferujemy również pomoc w uzyskaniu finansowania instalacji fotowoltaicznej poprzez uzyskanie preferencyjnego kredytu czy też leasingu.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej instalacji oraz elastycznym i dogodnym dla klienta warunkom współpracy, liczba osób które korzysta z naszych usług wciąż się powiększa.
Zapraszamy do przyjaznej współpracy. Gwarantujemy rzetelną realizację zamówień.

Numer telefonu:

609 16 11 16