Klienci

Podstawą naszych usług jest bieżący monitoring rynku energii i potrzeb klientów, co pozwala nam na zaproponowanie naszym klientom profesjonalnego doradztwa i najkorzystniejszych ofert. Rzetelne działania naszych doradców dają zawsze mierzalne i wymierne finansowo efekty naszym klientom.

Optymalizujemy koszty zakupu energii i gazu klientów zarówno w aspekcie sprzedaży, jak również rozwiązań technicznych i organizacyjnych poprawiających efektywność i racjonalizujących zużycie energii elektrycznej i gazu.

Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, a w szczególności sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych. Naszymi klientami są firmy z sektora prywatnego oraz klienci indywidualni.

Zależy nam bardzo na wysokim poziomie oferowanych usług, dlatego proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które rzeczywiście pozwalają zaoszczędzić naszym klientom pieniądze, przy jednoczesnym polepszaniu jakości oferowanych usług. Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami. Do współpracy polecamy naszym klientom tylko sprawdzone przedsiębiorstwa, posiadające wysokie standardy obsługi.

Zaufało nam już około
3500
klientów biznesowych i indywidualnych